Aktualności

13 maja 2016

Przedszkolacy u strażaków

W piękne, słoneczne, środowe przedpołudnie 11 maja nasi wychowankowie z opiekunami wybrali się na pieszą wycieczkę do miejscowej Remizy Strażackiej.

» czytaj więcej..
10 maja 2016

PRZEDSZKOLACY RECYTUJĄ WIERSZE

W minionych dniach we wszystkich grupach Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach odbyły się eliminacje do Przeglądu Recytatorskiego Poezji Dziecięcej. Przedszkolacy odważnie i z zaangażowaniem prezentowali przed gremium kolegów oraz jury wiersze, których nauczyli się w domu.

» czytaj więcej..
10 maja 2016

Wysoka przegrana

Nie najlepsze nastroje są także w Pudliszkach, bo Zjednoczeni w tej kolejce przegrali w Jutrosinie aż 1:5. Na początku spotkania gospodarze wyprowadzili dwie zabójcze kontry i zrobiło się 2:0. Po tych golach inicjatywę przejęli przyjezdni i mieli kilka dobrych sytuacji na bramki, ale na listę strzelców wpisał się tylko Wolański pod koniec połowy.

» czytaj więcej..
10 maja 2016

PRZEDSZKOLACY Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

W piątek 6 maja dzieci z grup „Biedronek” i „Niezapominajek” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach udały się z wizytą do miejscowej biblioteki szkolnej i publicznej. Okazją do wizyty był przypadający na dzień 8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Przedszkolacy złożyli pracującym w bibliotece pani Annie Przybył i pani Jowicie Jankowiak życzenia z okazji ich święta oraz wręczyli okolicznościowe laurki, co spotkało się z serdecznym przyjęciem pań bibliotekarek.

» czytaj więcej..
07 maja 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie 08. 05. 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie Wniebowstąpienie Pańskie 08. 05. 2016

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 40517980 osób.
realizacja: studio fabryka