Aktualności

19 listopada 2014

Podziękowania dla Mieszkańców-Wyborców

W związku z powierzonym w dniu 16 listopada br. zaufaniem i otrzymanym mandatem do samorządu gminnego i powiatowego, serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom - Wyborcom, za oddane głosy.

» czytaj więcej..
18 listopada 2014

Niezapominajki na poczcie

13 listopada dzieci z grupy „Niezapominajki” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach odwiedziły miejscowy Urząd Pocztowy. Dzięki uprzejmości pani Reni przedszkolacy mieli okazję w bezpośredni sposób zapoznać się z wyglądem tego miejsca, zobaczyć różne rodzaje przesyłek, kopert oraz podziwiać kolorowe znaczki. Dodatkową atrakcją była możliwość zważenia się na pocztowej wadze. Wycieczka zainspirowała naszych milusińskich do utworzenia w sali kącika „pocztowego”, z którego bardzo często korzystają w czasie zabawy.

» czytaj więcej..
15 listopada 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie - 16. 11. 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie 33 Niedziela Zwykła 16. 11. 2014

» czytaj więcej..
13 listopada 2014

W niedzielę głosujemy

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę odbędą się wybory SAMORZĄDOWE. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w nich udziału. To nasz obywatelski obowiązek.

» czytaj więcej..
13 listopada 2014

Cała Polska czyta dzieciom

Jedną z form spędzania czasu, z których bardzo chętnie korzystają dzieci z grupy „Misiów” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach jest oglądanie książeczek oraz słuchanie bajek i opowiadań.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 36392043 osób.
realizacja: studio fabryka