Aktualności

04 kwietnia 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie - 05. 04. 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Zmartwychwstania 05. 04. 2015

» czytaj więcej..
04 kwietnia 2015

WIELKANOC W PRZEDSZKOLU W PUDLISZKACH

Środa 1 kwietnia była w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach dniem niezwykle radosnym i uroczystym. Tego dnia bowiem wychowankowie i pracownicy ze wszystkich od-działów naszej placówki spotkali się by wspólnie uczestniczyć w przedszkolnych obchodach Świąt Wielkanocnych.

» czytaj więcej..
04 kwietnia 2015

PRZEDSZKOLACY SKŁADAJĄ ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Czas oczekiwania na Święta Wielkanocne oraz spotkanie z niecierpliwie wyczekiwanym przez naszych milusińskich zajączkiem upływał dzieciom oraz pracownikom Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach na przygotowaniach do nich oraz składaniu świątecznych wizyt.

» czytaj więcej..
30 marca 2015

Spotkanie z leśniczym

W czwartek 26 marca w progi Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach zawitał kolejny gość, a mianowicie pan leśniczy Maciej Kubas. Przedszkolacy z zainteresowaniem słuchali wypowiedzi gościa na temat mieszkańców lasu i roślinności, jak również sposobów zachowania się podczas leśnych wycieczek. Dzieci równie chętnie odpowiadały na zadawane pytania, wykazując się wiedzą przyrodniczą. Serdecznie dziękujemy panu Maciejowi za kolejne miłe i ciekawe spotkanie oraz poświęcony czas.

» czytaj więcej..
29 marca 2015

Lider odprawiony w Szelejewie

W sobotnie popołudnie lider tabeli zespół Zjednoczonych rozegrał derbowy pojedynek z zespołem Wielkopolanki Szelejewo. W pojedynku nie zabrakło bramek, oraz emocji do samego końca spotkania.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 38608894 osób.
realizacja: studio fabryka