Aktualności

27 czerwca 2014

Dzieci testują ścieżkę

W dniu wczorajszym zakończono podstawowe prace związane z budową fragmentu ścieżki rowerowej przy ul. Leszczyńskiej.

» czytaj więcej..
22 czerwca 2014

Gramy w piłkę - IV edycja

IV Turniej „Pudliszki grają w piłkę”

» czytaj więcej..
22 czerwca 2014

Przegrana w ostatnim spotkaniu i spadek do A-klasy

Przed rozegranym dzisiaj spotkaniu ostatniej kolejki klasy okręgowej zespół Zjednoczonych miał iluzoryczne szanse na utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. Żeby tak się stało Olimpia Lubosz musiała pokonać lub zremisować z Orkanem Chorzemin, a podopieczni Romana Gronowskiego musieli wygrać z LZS Stare Oborzyska. Niestety ani Olimpia nie wygrała, ani też nasi zawodnicy nie poradzili sobie na własnym boisku z przeciwnikiem i przegrali 3:5.

» czytaj więcej..
22 czerwca 2014

Z wizytą w szkole

We wtorek 17 czerwca najstarsi wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach udali się z wizytą do miejscowej szkoły podstawowej, do której już we wrześniu wkroczą jako uczniowie pierwszej klasy.

» czytaj więcej..
22 czerwca 2014

Wycieczki przedszkolaków

Miesiąc czerwiec tradycyjnie sprzyja podróżom, w jakich uczestniczą dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach. W dniach 10 i 11 czerwca dzieci cztero- i pięcioletnie pojechały do Gostynia by miło i wesoło spędzić czas w sali zabaw dla dzieci. Natomiast w poniedziałek 16 czerwca nasi wychowankowie, którzy w tym roku żegnają się z przedszkolem udali się na wycieczkę do Wrocławia, gdzie zwiedzili miejscowy ogród zoologiczny oraz udali się w rejs statkiem po Odrze

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 35714917 osób.
realizacja: studio fabryka