Aktualności

30 czerwca 2016

Zmiana godzin otwarcia biblioteki w okresie wakacyjnym

Biblioteka publiczna zaprasza w okresie wakacyjnym w godzinach:

» czytaj więcej..
27 czerwca 2016

Witajcie wakacje

Ostatni dzień roku szkolnego upłynął wychowankom Przedszkola w Pudliszkach w radosnej, przyjaznej atmosferze. Korzystając ze słonecznej pogody przedszkolacy wiele czasu spędzili na świeżym powietrzu – od śniadania na tarasie zaczynając, a następnie wspólnie bawiąc się przy muzyce w ogrodzie przedszkolnym oraz na zacienionej ścieżce zdrowia w miejscowym parku, co wszystkim naszym milusińskim sprawiło wiele radości i wprowadziło wszystkich w wakacyjny nastrój.

» czytaj więcej..
27 czerwca 2016

Żółty Dzień w przedszkolu

Pierwsze dni lata dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach powitały z ogromną radością i w barwach, które chyba najbardziej kojarzą się ze słonecznymi letnimi dniami. Tradycyjnie w Żółty Dzień dominującym w dziecięcych strojach był słoneczny żółty kolor. Jak zawsze Kolorowy Dzień upłynął przedszkolakom w wesołej atmosferze na zabawach, pląsach oraz różnorodnych działaniach dostarczając wszystkim wiele zadowolenia i pozytywnych przeżyć.

» czytaj więcej..
25 czerwca 2016

DZIEŃ TATY W PRZEDSZKOLU

Wtorek 21 czerwca był w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach wyjątkowym dniem, a stało się to za sprawą szczególnych gości, których podejmowali nasi wychowankowie.

» czytaj więcej..
22 czerwca 2016

Wakacje w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Pudliszkach zaprasza:

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 40782206 osób.
realizacja 2011: studio fabryka