Ogłoszenia Duszpasterskie 27 Niedziela Zwykła 06. 10. 2013

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół. Parafianie z ulicy Krobskiej 1 ofiarowali 400 złotych, parafianie z ulicy Fabrycznej 23B ofiarowali 240 złotych, Fabrycznej 10 i 11 ofiarowali 100 złotych, parafianie z ulicy Nowej ofiarowali 370 złotych, parafianie z ulicy Słonecznej 4A ofiarowali 380 złotych.

2. Zgodnie z pragnieniem Ojca Świętego Franciszka i postanowieniem Konferencji Episkopatu Polski, dzisiaj po Mszach Świętych zbieramy ofiary na pomoc dla cierpiących w Syrii. Wszystkich poszkodowanych w działaniach wojny domowej w Syrii oraz uchodźców ogarniamy w tym dniu naszą modlitwą.

3. Nabożeństwo różańcowe w ciągu tygodnia o godzinie 18.00, a w sobotę po Mszy Świętej. W związku z różańcem będzie dodatkowa Msza Święta w piątek wieczorem. Dzieci przychodzą na swój różaniec od poniedziałku do piątku na godzinę 16.00.

4. W poniedziałek na wieczornym nabożeństwie poświęcenie różańców dzieciom klasy drugiej. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie rodziców tych dzieci.

5. W sobotę zapraszam Młodych Małżonków naszej parafii na kolejne spotkanie na wspólnej modlitwie tradycyjnie na godzinę 19.30.

6. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski, po Mszach Świętych zbiórka na Fundusz Nowego Tysiąclecia.

7. Wymienianki Roczne na rok 2014 można zamawiać w biurze parafialnym. Chciałbym po

1 listopada czytać już nowe wymienianki.

8. Od niedzieli 13 października, wcześniej niż zawsze, będę rezerwował terminy Mszy Świętych na rok 2014. Będzie dogodniej za jednym przyjściem do biura załatwić wszystko na przyszły rok.

 W niedzielę zapraszam parafian, którzy mają szczególne rocznice oraz mieszkańców Karca.

 W poniedziałek ulice Poniecka, Słoneczna, Krótka, 40 – Lecia, Mickiewicza i Morawskiego,

 We wtorek ulice Wjazdowa, Krobska, Leszczyńska, Szkolna i Nowa

 W środę ulica Fabryczna

9. Sakramentu Chrztu Świętego udzielę w sobotę 26 października o godzinie 16.30.

10. Ksiądz Kanonik planuje pielgrzymkę do Świętej Jadwigi w Trzebnicy, w sobotę 26 Października, Chętni mogą się zgłaszać w zakrystii, przy zgłoszeniu trzeba podać numer Pesel osoby wyjeżdżającej.

11. Polecam Przewodnik Katolicki.

 

Stronę odwiedziło 35722203 osób.
realizacja: studio fabryka